محل تبلیغات شما

در خانه چقدر لوازم و اشیاء قیمتی و گران قیمت دارید؟ چگونه از آنها نگهداری می کنید؟ یا در محل کارتان پول نقد یا اسناد مهم نگهداری می کنید؟ امنیت این اشیا را چگونه تضمین می کنید؟ برای همه ی مردم در امنیت قرار داشتن جزء دغدغه های ذهنی فوق العاده تشویش کننده است و همیشه تلاشمان بر این بوده که امنیت محل زندگی و محل کارمان را بالا ببریم. یکی از روش های افزایش سطح ایمنی استفاده از قفل دیجیتال روی درب ورودی است. قفل سامسونگ روی همه انواع در نصب می شود و می توانید امنیت آن مکان را به طور چشمگیری افزایش دهد. 

یکی از بزرگترین برتری های استفاده از قفل سامسونگ این است که نیازی به کلید فی برای باز کردن در یا قفل کردن آن وجود ندارد. این نگرانی که ممکن است کلید را در محلی جای بگذاریم و پشت در خانه بمانیم با استفاده از قفل سامسونگ برطرف شده است.

در بین برندهای موجود در زمینه قفل دیجیتال بهترین نوع آن قفل سامسونگ است. در قفل سامسونگ تمام ایرادات و اشکالات برندهای دیگر برطرف شده است.

قفل سامسونگ

 تفاوت های فوق العاده ی قفل سامسونگ

شما می توانید در قفل سامسونگ چند اثر انگشت تعریف کنید. برای هر عضو خانواده اثر انگشت منحصر به فرد خودش ثبت می شود.

برای استفاده از قفل سامسونگ می توانید تا 20 عدد کارت RF تعریف کنید.  کارت های RF کارت هایی هستند که به وسیله آن ها می توانید درب را باز کنید. این کارت ها زمانی کارایی دارند که شما رمز عبورتان را فراموش کرده اید.

قفل دیجیتال سامسونگ با وارد کردن پسورد باز می شود. رمز عبور عددی بین 4 تا 12 رقم است که به خواست شما ثبت می شود و تغییر می کند. هنگام وارد کردن رمز عبور صفحه کلید لمسی ظاهر می شود و اعداد را به صورت تصادفی نمایش می دهد. این کار سبب می شود که اثر انگشت شما در کل صفحه کلید پخش شود و رمز عبور با توجه به رد انگشت های شما قابل حدس زدن نباشد. این مزیت باعث افزایش امنیت می شود.

برق قفل دیجیتال سامسونگ با یک باطری تامین می شود. در برخی از انواع قفل سامسونگ که به جریان برق ساختمان متصل هستند با قطع الکتریسیته در عملکرد آن ها اختلال ایجاد می شود. قفل الکترونیکی که با باطری تامین می شود با نزدیک شدن به اتمام باطری آلارم تعویض باتری می زند.

برای مواقع اورژانسی دو عدد کلید مکانیکی وجود دارد. زمانی که از روش های بالا نتوانستید قفل سامسونگ را باز کنید کلید مکانیکی به کمک شما می آید. دقت کنید بعد از اینکه از کلید مکانیکی برای باز کردن استفاده کردید، قفل سامسونگ باید تحت تعمیرات جزئی قرار گیرد.

قفل سامسونگ

 

برای اینکه ساختمان را به قفل سامسونگ مجهز کنید باید هزینه بیشتری را بپردازید. دقت کنید قیمت قفل سامسونگ را هزینه ای برای اعمال تغییرات چشمگیر در محیط در نظر بگیرید.

 

یکی از معتبرترین و قدیمی ترین سایت هایی که در زمینه واردات، فروش و خدمات پس از فروش قفل سامسونگ تخصص دارد سایت digitaldoorlock.ir است که مربوط به شرکت بارمان وارد کننده انواع قفل الکترونیکی می باشد. می توانید به سایت مراجعه کرده و قیمت قفل سامسونگ، مدل های و مزیت های آن را بررسی کنید.قفل دیجیتال قفل ,سامسونگ ,های ,امنیت ,توانید ,دیجیتال ,قفل سامسونگ ,می شود ,قفل دیجیتال ,می توانید ,شود ومنبع

قفل سامسونگ؛ قاصد امنیت

دلایل برتری قفل دیجیتال بر قفل مکانیکی

افزایش امنیت خانه با قفل دیجیتال سامسونگ

آشنایی کامل با قفل اثرانگشتی و کاربردهای آن

قفل دیجیتال چیست و مهمترین مزایای و امکانات آن

مزایا و معایب قفل دیجیتال و راهنمای خرید این محصولات

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
بهترین برش لیزر مس تخفیف دونی مجله ی دانستنی های عطر و ادکلن پاکت پستی گل سنگ مشاوره تحصیلی بهترین برنامه های موبایلی فالوور اینستاگرام ارزان کده سایت تفریحی فان بکس