محل تبلیغات شما

دور ماندن از تکنولوژی شاید فوایدی داشته باشد ولی بعضی اوقات کارهایی از این تکنولوژی بر می آید که شما را مجبور می کند که به قدرت او ایمان بیاورید به نوعی تکنولوژی عصای موسی را برایتان رو می کند. اگر شما از جمله افرادی هستید که می خواهند از پیشرفت تکنولوژی بهره برده و کار سارقین غریبه و آشنا را سخت کنند، با ما همراه باشید. قصد داریم نکات ویژه ای از قفل دیجیتال را به شما معرفی کنیم که شاید دیگر راضی به استفاده از قفل مکانیکی برای منزل، محل کار یا حتی محفظه های خصوصی خود نشوید.

قفل دیجیتال

مقایسه قفل مکانیکی و قفل دیجیتال

حتما تا به حال راجع به قیاس مع الفارق شنیده اید، به مقایسه دو چیز نامربوط قیاس مع الفارق می گویند. اگر بگوییم مقایسه قفل مکانیکی و قفل دیجیتال قیاس مع الفارق است احتمالا افراط نکرده باشیم. این روز ها از قفل دیجیتال کار هایی سر می زند که شاید نگهبان شخصی منزل شما نتواند آن ها را به درستی انجام دهد. چند نمونه از این قدرت های ویژه قفل دیجیتال را ذکر می کنیم و مقایسه را به شما واگذار می کنیم:

  • تشخیص آتش سوزی

  • تشخیص چهره

  • ثبت عبور و مرور

  • تشخیص وقوع سرقت

در سناریو اول فرض کنید که شما به یک مهمانی یا مسافرت رفته اید و برای مدت زمان زیادی از منزل خود دور هستید. به دلایل عمدی یا غیر عمدی منزل شما دچار آتش سوزی شده است، کاری که قفل دیجیتال در این شرایط می تواند برای شما انجام دهد از یک همسایه حواس جمع هم بر نمی آید. این قفل دمای بالای 60 درجه سانتیگراد را تشخیص می دهد، یک هشدار آتش سوزی برای شما ارسال می کند تا خود را برسانید و به آتش نشانی هم اطلاع می دهد. اگر اوضاع خیلی خطرناک شود و حرارت بالاتر برود قفل دیجیتال درب را باز می کند تا آتش نشانی یا افراد دیگر بتوانند وارد شود.

قفل دیجیتال

سناریو دوم مربوط وقتی است که شخصی قصد ورود به ساختمان دارد و شما یک قفل دیجیتال با قابلیت تشخیص چهره نصب کرده اید. این قفل بدون شک بسیار سخت تر از یک نگهبان معمولی فریب می خورد و باید پای یک گریم فوق العاده درجه یک در میان باشد تازه اگر جلوتر از او اثر انگشت هم درخواست نشود.

دستگیره دیجیتال با قابلیت تشخیص چهره

سناریو سوم ثبت عبور مرور است. در اینجا شما به شخصی از آشنایان مشکوک شده اید و قصد دارید تمام رفت و آمد های منزل یا شرکت خود را تحت نظر داشته باشید، قفل دیجیتال گاهی کار دوربین مدار بسته را به نحو احسن انجام می دهد.

در حالت چهارم ان قصد دارند قفل دیجیتال شما را دور بزنند و از طریق دیگری وارد منزل شده و به اتاق ها دسترسی پیدا کنند. فرض کنید با شکستن پنجره این کار را انجام دهند. در این جا وقتی قصد باز کردن یک درب داخلی را دارند این سیستم قفل های دیجیتال متصل به هم به قفل اصلی درب ورودی اطلاع می دهند. قفل دیجیتال اصلی هنوز باز نشده پس ضمن پخش هشدار درب های داخلی را هم قفل می کند و سارقین را در دشواری سنگینی قرار می دهد.

قفل دیجیتال

 

حال بعد از خواندن این چهار مورد در نظر بگیرید که یک قفل مکانیکی در این وضعیت ها چه واکنشی می توانست داشته باشد. اگر تصمیم گرفتید که با خرید قفل دیجیتال امنیت خود را ارتقا دهید می توانید اطلاعات بیشتر را از digitaldoorlock.ir به دست آورید.


قفل دیجیتال قفل ,دیجیتال ,یک ,آتش ,مکانیکی ,منزل ,قفل دیجیتال ,قفل مکانیکی ,می کند ,را به ,در اینمنبع

قفل سامسونگ؛ قاصد امنیت

دلایل برتری قفل دیجیتال بر قفل مکانیکی

افزایش امنیت خانه با قفل دیجیتال سامسونگ

آشنایی کامل با قفل اثرانگشتی و کاربردهای آن

قفل دیجیتال چیست و مهمترین مزایای و امکانات آن

مزایا و معایب قفل دیجیتال و راهنمای خرید این محصولات

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
HAXER خرید آنلاین سیم بکسل پادرس زندگیت رو با ایده های مختلف دگرگون کن عشقه ماه و ستاره آپشن خودرو | دنیای آپشن Allanrweyb2o tapak نمایندگی لاستیک هانکوک zaban تعمیرات چرخ خیاطی