محل تبلیغات شما

در خانه تان چقدر اموال ارزشمند دارید؟ آیا فرزندتان، همسرتان و حتی پدر و مادرتان در خانه هستند؟ منزل تان چقدر امنیت دارد؟ چگونه امنیت محل زندگی یا محل کارتان را افزایش می دهید؟

 اگر زمان مسافرت اشیاء قیمیت و طلاهای خود را در محلی پنهان می کنید یعنی هنوز به امنیت خانه خود اطمینان ندارید. جدیدترین روش برای افزایش سطح ایمنی محل استفاده از قفل دیجیتال سامسونگ است.

قفل دیجیتال سامسونگ یکی از بهترین و پرفروش ترین قفل های دیجیتال است که برای بالا بردن میزان امنیت استفاده می شود. 

قفل دیجیتال سامسونگ

قفل دیجیتال چیست؟

جدیدترین سری قفل هایی هستند که روی تمام درب ها نصب می شوند و با استفاده از تکنولوژی به روز و پیشرفته مانع ورود افراد متفرقه به محل می شوند.

قفل دیجیتال از اثر انگشت، ورود رمز عبور، کارت RF برای ورود و خروج استفاده می کند.

این روش ها جایگزین کلیدهای معمولی قفل شده اند که جای بسیار می گرفت و به علت اینکه برای هر قفل باید یک کلید جداگانه در نظر گرفته می شد حمل تمام کلیدها کمی سنگین بود. با استفاده از قفل دیجیتال جا گذاشتن کلید و یا گم کردن آن بی معنی می شود. 

روزهای پرمشغله را همه ما تجربه کرده ایم، در این روزها یادآوری رمز عبور برای در شاید کمی دشوار باشد. قفل دیجیتال سامسونگ برای این مسئله راهکار قرار داده است. می توانید از کارت RF استفاده کنید. 

اگر کارت RF را گم کردید اصلا نگران نباشید. قفل دیجیتال سامسونگ به گوشی هوشمند شما متصل است. می توانید به وسیله گوشی تان کارت را بسوزانید و از روش های دیگر مثل اثر انگشت یا رمز عبور استفاده کنید.

اگر یه این مورد هم فکر می کنید که در تاریکی شب پیدا کردن صفحه کلید لمسی و  وارد کردن رمز عبور یا محل اثر انگشت برایتان مشکل ساز می شود باید این نکته را مطرح کنیم که قفل دیجیتال سامسونگ به سیستم روشنایی فعال است و زمان ورود رمز صفحه کلید روشن می شود و شما می توانید به راحتی رمز را وارد کنید.

قفل دیجیتال

چرا قفل دیجیتال سامسونگ

این برند سال هاست که در طراحی و تولید قفل دیجیتال فعال بوده و همیشه برای مسائلی که در مورد قفل های دیگر پیش آمده است راه حل اندیشه است. از این رو جزء یکی از پرفروش ترین قفل های دیجیتال است.

قفل دیجیتال سامسونگ ظاهری بسیار شیک دارد و با نصب آن روی درب ظاهر آن را بسیار زیبا می کند.

این قفل میتواند چندین کارت Rf و چند رمز عبور دهد.

رمز عبور در قفل دیجیتال سامسونگ بین 4 تا 12 رقم است که یادآوری آن برایتان ساده باشد.

برق قفل دیجیتال سامسونگ از طریق یک باطری تامین می شود. در نمونه هایی که به برق ساختمان متصل است با قطع برق در سیستم این قفل اختلال ایجاد می شود. باطری قفل دیجیتال زمانی که برو به اتمام باشد آلارم اتمام باطری می زند.

یکی از معتبرترین جاهایی که می توانید اطلاعات بیشتری در این زمینه دریافت کنید و از همه مزایای قفل دیجیتال سامسونگ مطلع شوید سایت digitaldoorlock است.قفل دیجیتال قفل ,دیجیتال ,سامسونگ ,رمز ,استفاده ,امنیت ,قفل دیجیتال ,دیجیتال سامسونگ ,می شود ,رمز عبور ,کارت rfمنبع

قفل سامسونگ؛ قاصد امنیت

دلایل برتری قفل دیجیتال بر قفل مکانیکی

افزایش امنیت خانه با قفل دیجیتال سامسونگ

آشنایی کامل با قفل اثرانگشتی و کاربردهای آن

قفل دیجیتال چیست و مهمترین مزایای و امکانات آن

مزایا و معایب قفل دیجیتال و راهنمای خرید این محصولات

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
تیم شناگران فتح طلا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد خرید اینترنتی ارزان سرا دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم خرید آنلاین لاستیک ارزان تخفیفان بیا تو دستگاه سیل کن خرید اینترنتی