محل تبلیغات شما

قفل اثرانگشتی با عنوان نسل جدید قفل های امنیتی با ساختار الکترومکانیکی و استفاده از چندین مکانیزم هوشمند، تحولات بزرگی در افزایش سطح امنیت ساختمان های مسی و غیرمسی ایجاد کرده است. امروزه یکی از معمول ترین کارهایی که در مراحل تکمیل ساختمان ها و موسسات تجاری صورت می‌ پذیرد خرید قفل دیجیتال است.

دامنه خرید قفل اثرانگشتی به سمت ساختمان های مسی نیز گسترش یافته است و شاهد تکمیل بسیاری از ساختمان های شهری با استفاده از سیستم امنیتی قفل اثرانگشتی هستیم. اگر به دنبال ارتقای چشمگیر سطح امنیت ساختمان مسی و یا غیر مسی خود هستید به شما خرید قفل دیجیتال هوشمند را پیشنهاد می دهیم.

قصد داریم در این مقاله مکانیزم کنترل تردد قفل هوشمند اثرانگشتی و همچنین راه‌ های اتصال به آن را برای شما تشریح نماییم. قطعاً پس از مطالعه این مقاله دیدگاه مناسبی در خصوص ضرورت و خرید این محصول مدرن به دست خواهید آورد.

قفل اثرانگشتی

مکانیزم کنترل تردد در قفل اثرانگشتی از طریق تایید هویت

بسیاری از انواع قفل دیجیتال از روش های مختلفی برای کنترل تردد و اجازه عبور و مرور در یک مکان مشخص استفاده می کنند. امن ترین شیوه ممکن استفاده از شیوه تایید هویت است. شیوه های تشخیص هویت از طریق اثر انگشت، اسکن صورت، کف دست، صدا و مشخصات منحصر به فرد شخصی امکان پذیر است. این شیوه به عنوان یکی از مهم ترین و امن ترین مکانیزم های کنترل تردد در انواع قفل دیجیتال شناخته شده است. برخی از قفل های هوشمند که با سطح بسیار بالایی از امنیت طراحی شده اند قابلیت اسکن فرد به صورت کامل را دارند. از این شیوه امنیتی در ساختمان های ی، امنیتی و اطلاعاتی استفاده می شود.

مکانیزم کنترل تردد کارتی، رمز عبور و ترکیبی در قفل دیجیتال

علاوه بر شیوه بیومتریک فوق، استفاده از شیوه های دیگری جهت کنترل تردد در انواع قفل دیجیتال طراحی شده است که عبارتند از:

  •  کارت الکترومغناطیسی: این شیوه یکی از متداول ترین روش های امنیتی در هتل ها و مراکز تجاری است. استفاده از کارت الکترومغناطیسی در قفل های هوشمند نصب شده بر روی درب ساختمانهای مسی چندان متداول نمی باشد چرا که همان دردسرهای مربوط به حمل کلیدهای مکانیکی را دارد.

  •  رمز عبور: در دستگاه‌های هوشمند هیچ کدام از شیوه های امنیتی همچون رمز عبور متداول و شناخته شده نیست. استفاده از رمز عبور بسیار راحت بوده و در عین حال سطح امنیتی بسیار بالایی دارد. قفل های اثرانگشتی امروزی با استفاده از قابلیت تابع ذهنی در ورود رمز، سطح امنیت خود را بسیار ارتقا داده اند. تابع ذهنی به تمامی شیوه های گفته می‌شود که از هک شدن و یا سرقت رمز مورد نظر شما توسط دیگران جلوگیری می‌کند.

  •  شیوه ترکیبی: شیوه ترکیبی به معنای استفاده از دو و یا چندین مکانیزم عملکردی جهت کنترل تردد در قفل دیجیتال است؛ به عنوان مثال زمانی که شما برای گشودن درب منزل از دو شیوه‌ اثرانگشت و کارت الکترومغناطیسی به صورت همزمان استفاده می کنید در حال اجرای شیوه ترکیبی هوشمند هستید.

قفل دیجیتال

راه های اتصال به قفل اثرانگشتی 

در صورتی که برخی از وسایل منزل شما هوشمند باشد قابلیت اتصال به قفل اثرانگشتی را دارند. امروزه قفل های اثرانگشتی با راه‌های ارتباطی متفاوتی تولید می‌شوند.  این راه های اتصالی عبارتند از:

  • اتصال از طریق امواج وای فای: در عصر حاضر امواج وای فای پرسرعت ترین امواج اتصالی در شبکه های هوشمند می باشند. اگر در منزل خود امکان استفاده از این امواج را دارید بهتر است مبادرت بخرید قفل دیجیتال اثرانگشتی با امکان اتصال به امواج وای فای نمایید. قطعاً سرعت فوق العاده زیاد و عملکرد قفل اثرانگشتی در اتصال به این دستگاه ها شما را شگفت زده خواهد کرد.
  •   بلوتوث: بلوتوث نیز یکی از شیوه های اتصالی در سیستم های هوشمند است. با این حال سرعت آن کمتر از وای‌ فای بوده و تنها نقطه ضعف آن نسبت به امواج وای فای همین مسئله می باشد.
  •  امواج  Z: این شیوه اتصالی در میان قفل های هوشمند چندان متداول نمی باشد چرا که به صورت مستقیم به دستگاه‌های هوشمند متصل نشده و جهت اتصال به مبدل نیاز دارد.

 

مزایای خرید آنلاین قفل اثرانگشتی

قفل اثرانگشتی را می توانید به صورت حضوری یا آنلاین تهیه کنید. مزیت خرید آنلاین این محصول در این است که شما می توانید قبل از خرید، اطلاعات کاملی از محصول مورد نظر خود را مشاهده نمایید، نظرات کاربرانی که محصول را خریداری کرده اند ببینید، با محصولات دیگر مقایسه کنید و در نهایت بهترین انتخاب را داشته باشید. معمولا در سایت های معتبر در این حوزه مانند بارمان، قیمت محصولات نسبت به فروشگاه های موجود در سطح شهر مناسب تر است.

منبع: https://digitaldoorlock.ir


قفل دیجیتال های ,قفل ,شیوه ,استفاده ,هوشمند ,دیجیتال ,استفاده از ,قفل دیجیتال ,کنترل تردد ,اتصال به ,های هوشمندمنبع

قفل سامسونگ؛ قاصد امنیت

دلایل برتری قفل دیجیتال بر قفل مکانیکی

افزایش امنیت خانه با قفل دیجیتال سامسونگ

آشنایی کامل با قفل اثرانگشتی و کاربردهای آن

قفل دیجیتال چیست و مهمترین مزایای و امکانات آن

مزایا و معایب قفل دیجیتال و راهنمای خرید این محصولات

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
خرید لوازم یدکی لیفتراک تویوتا ارزان شب که میشه فروش آنلاین پارکت وبلاگ خبری سهند خیریه ها و چالش ها بهترین روش کاشت مو جهان ارزان سرا خرید اینترنتی انواع دستگاه شیرینگ اشپزی emmyyhcijcoy43 Zuhause