محل تبلیغات شما

قفل دیجیتال چیست؟

قفل های سنتی و مکانیکی در حال گذر به سمت قفل های هوشمند و دیجیتال هستند. طراحی و تولید قفل دیجیتال در مراحل اولیه پیدایش با هدف ارتقای سطح امنیت ساختمان ها و موسسات کلان از جمله ساختمان هایی با فعالیت های ی، تجاری و اقتصادی در سطح ملی و بین المللی صورت گرفت اما رفته رفته به ساختمان های تجاری کوچکتر و آپارتمان های مسی و شخصی نیز راه یافت.

 قیمت قفل دیجیتال در سال‌های اخیر یکی از مهمترین عوامل افزایش فروش این محصول مدرن می باشد چرا که قفل های  الکترومکانیکی در ابتدای پیدایش، سیستم بسیار پیچیده ای داشتند و این امر باعث افزایش قیمت آن ها می شد در حالی که امروزه برخورداری از سیستم ساده تر با پیچیدگی کمتر و پیشرفت بالاتر باعث شده است این محصول با قیمت کمتر و در سطح گسترده تری عرضه شود.

قفل دیجیتال

مکانیزم کارکرد قفل دیجیتال

قفل دیجیتال بر حسب نیاز کاربر و برنامه های وارد شده در حافظه آن از مکانیزم های مختلفی برای باز و بسته کردن درب موردنظر بهره می برد. این مکانیزم ها در حکم کلید های مکانیکی و سنتی هستند اما کارکرد آنها با قفل های مکانیکی در یک تفاوت اصولی و کاملاً محرز قرار دارد.

 امروزه استفاده از کارت های الکترومغناطیسی برای گشودن و یا بستن درب های مجهز به قفل هوشمند بسیار متداول است با این حال شما می توانید از مکانیزم های دیگری همچون اثر انگشت، تگ و یا رمز نیز استفاده کنید. امروزه امکان استفاده از قفل های ترکیبی  همچون رمز دهی و اثر انگشت برای انتخاب مکانیزم قفل دیجیتال فراهم شده است.

استفاده از کارت الکترومغناطیسی در هتل ها و مکان های تجاری، استفاده از اثر انگشت در ساختمان هایی با درجه امنیت بسیار بالا و استفاده از رمز دهی به قفل هوشمند در ساختمان‌های مسی متداول تر است. با این حال شما هیچ گونه محدودیتی برای انتخاب نحوه کارکرد قفل دیجیتال ندارید.

مزایای قفل دیجیتال

مزایای استفاده از قفل دیجیتال

 قفل دیجیتال دارای مزایای بسیاری در مقایسه با قفل های سنتی و مکانیکی است.  مهمترین مزایای قفل هوشمند عبارتند از:

 

  • برخلاف کلیدهای مکانیکی مربوط به قفل های سنتی، امکان کپی برداری از برنامه های ورودی قفل های دیجیتال به حداقل ممکن رسیده است.
  • در صورت گم شدن کارت الکترومغناطیسی مربوط به باز و بسته کردن درب، تنها در عرض چند ثانیه می توانید کارت را غیر فعال کنید.
  • درب پس از بسته شدن در عرض چند ثانیه و به صورت اتوماتیک قفل می شود و پس از آن تنها با استفاده از برنامه های وارد شده قابل بازگشایی است.
  •  در صورت ورود ضربه و یا استفاده از رمز ها و کارت های غیر مجاز، قفل دیجیتال مجهز به سنسور اعلان می باشد.
  •  در صورت وارد شدن هر گونه برق غیر مجاز به سیستم قفل هوشمند، سیستم ورودی کاملا از کار می افتد.
  •  قفل دیجیتال مجهز به سیستم اعلان حریق است.
  •  قفل های دیجیتال پیشرفته مجهز به سیستم قفل کودک، قفل مسافرت، تابع خیالی و اعلان باز بودن درب ساختمان است.
  • امکان اتصال قفل هوشمند به دیگر وسایل هوشمند سازی شده ساختمان، همچون آیفون و تلفن نیز وجود دارد.

بهترین راه خرید قفل دیجیتال

از آنجا تشخیص قفل های دیجیتال اصل و غیر اصل در ظاهر دشوار است پیشنهاد می کنیم به سایت بارمان که مرجع و وارد کننده اصلی انواع قفل دیجیتال است مراجعه کنید تا خیال تان از لحاظ کیفیت محصول آسوده باشد.


قفل دیجیتال قفل ,های ,دیجیتال ,استفاده ,هوشمند ,سیستم ,قفل دیجیتال ,استفاده از ,قفل های ,قفل هوشمند ,مجهز بهمنبع

قفل سامسونگ؛ قاصد امنیت

دلایل برتری قفل دیجیتال بر قفل مکانیکی

افزایش امنیت خانه با قفل دیجیتال سامسونگ

آشنایی کامل با قفل اثرانگشتی و کاربردهای آن

قفل دیجیتال چیست و مهمترین مزایای و امکانات آن

مزایا و معایب قفل دیجیتال و راهنمای خرید این محصولات

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
پادشاه پسورد مرکز فروش لوازم یدکی بیل مکانیکی Pc200 زراعة الشعر في ايران app-mastertools نسیم کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. بیا برا خرید K-pop world fiction همه چی موجوده بورس و بازار بزرگترین ومعتبرترین مرکز فروش تاور ایران